Заходьте в блог по понеділках (завдання з мови), четвергах (завдання з літератури) на сторінку "Для 9- х класів".Виконуйте завдання своєчасно!
пʼятниця, 20 березня 2020 р.
До уваги 7- А класу Заходьте на сторінку "Моїм семикласникам" по вівторках та четвергах, щоб отримати завдання для самостійного опрацювання.
четвер, 19 березня 2020 р.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ 10-Б КЛАСУ Завдання для самостійної роботи з АЛГЕБРИ 1. Опрацювати 12.1 12.2 2. Виконати № 12.2.8. ; 12.2.9.; 12.2.11. 3. Тест 2 ( стор.) 129 Завдання виконувати в робочих зошитах ГЕОМЕТРІЯ 1. Опрацювати параграфи 13, 14. 2. Виконати № 13.9 (1,3,5); №№ 14. 1. - 14.6., № 14.8. УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА (виконати до 23 березня) Знайдіть інформацію в "Старіші публікації" за 16 березня . Виконайте все, що там написано й тест також у робочих зошитах. Раджу подивитись фільм, у якому сюжет близько до тексту. Після перегляду ви точно вже не переплутаєте героєв.
УЧІТЬСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ 9-х КЛАСІВ ЗАВДАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ , АЛГЕБРИ, ГЕОМЕТРІЇ НА СТОРІНЦІ " Для 9-х класів". Заходьте і виконуйте завдання в класних зошитах Стежте за інформацією, вона постійно оновлюється.
середа, 18 березня 2020 р.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ 10 КЛАСІВ
( й одинадцятого)
Для самостійного опрацювання тема з мови
"Прикладка як різновид означення"
Дедлайн виконання - п'ятниця 12година
!!! ОБОВ'ЯЗКОВО Відповіді надсилайте на viber або в коментарях
Інформація з літератури завтра!
1. Подивіться відеоуроки ( треба добре розібратись)
2. Ваша задача:
а) вміти визначати прикладки в реченнях;
б) вивчити правопис прикладок ( через дефіс, у лапках)
в) слова- винятки ( рис.№2)
г) виконати письмове завдання ( рис.№1,2)
д) перевірити себе ( рис.№ 5,6)
3. Виконати тести
Рисунок № 1
Рисунок №2
Рисунок №3
Рисунок №4
Рисунок №5
Рисунок №6
ТЕСТИ №1
1.Прикладку вжито в реченні
А Матір Січ споконвіку радо зустрічає різних людей. Б Хмарніючи, мов дитя, зносився думкою до Бога. В Мовте, кошовий отамане, про що річ. Г У грудні Петро Сагайдачний сповіщав про похід на бусурманські вежі. Д Не знаю трагічнішої книжки від історії нашого народу.
2.У якому рядку прикладки пишуться через дефіс?
А рай/дерево, льон/кучерявець, квітка/ромен, село/Богданівка Б зілля/чебрець, Десна/ріка, крем/брюле, непосида/хлопець В ремінь/риба, плащ/дощовик, королева/мати, гід/перекладач Г дівчина/грузинка, лікар/еколог, гори/цвіт, художник/портретист Д мати/й/мачуха, льон/довгунець, ріка/Москва, сон/трава
Усі слова написано правильно в рядку
3.А всюдихід-тягач, балада-репортаж, місяць-князь, учитель-математик Б перукар-стиліст, гори-Карпати, місто герой, Хлопчик Мізинчик В сонтрава, буркун-зілля, риба-молот, яблука „циганки” Г лікар-хірург, червона-рута, груша „бера”, слива „угорка” Д учень-відмінник, трава-звіробій, художник-мариніст, вовк-самітник
ТЕСТИ №2 ( можливі декілька правильних відповідей)